Hej, Witaj!

Nazywam się Michał. Tworzę studio filmowe – PM STUDIO, w którym zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem uroczystości z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka!

Pracuję wyłącznie z bratem. Lubię mówić o nas, że jesteśmy trochę jak Ci z filmu Blues Brothers, albo trochę bardziej jak Bracia Grimm? Albo Bracia Wacho…  […]
Doskonale się uzupełniamy, mamy odmienne spojrzenie i priorytety, co bywa niezastąpione podczas wspólnej realizacji projektów.

NAJWAŻNIEJSZE: robimy świetne filmy i wyjątkową fotografię.

Zapraszam do zapoznania się z naszą pracą i kontaktu. Na tej stronie znajdziesz kilka materiałów, jednak po więcej w tematyce ślubnej odsyłam koniecznie do naszej witryny poświęconej wyłącznie filmowo-fotograficznym usługom: www.pmstudio.pl

wideofilmowanie lublin

dobry film potrafi subtelnie dotykać swoim obrazem...

Tworzymy filmy pełne wrażliwych kadrów i detali opowiadających Waszą historię. Zależy nam na uczuciach i emocjach, które towarzyszą Wam tego dnia. Kręcimy film, jakiego oczekujecie i jaki chcecie oglądać w domowym zaciszu!

Uwielbiamy relację człowieka z obrazem. Pozwalamy jej wybrzmieć w naszych materiałach. Nie dorabiamy dodatkowej ideologii do tego, co tworzymy, jednak jesteśmy przekonani, że pamiątka filmowa, którą oferujemy to najwyższa jakość obrazów i momentów, jakie możemy spotkać w dniu ślubu.

Nasze filmy to przede wszystkim dokładna relacja z tego najpiękniejszego dnia. Realizujemy filmy dokładnie i rzetelnie, dbamy o jakość każdego kadru i gwarantujemy trzymające w napięciu nagranie, które chce się oglądać bez przerwy. Bez zagłębiania się w aspekty techniczne, zawsze próbujemy znaleźć chwile, które zazwyczaj bywają niezauważalne. Bazujemy na doświadczeniu w filmowaniu ślubów, które pozwala nam przewidywać i być zawsze tam, gdzie dzieje się najciekawsza akcja. Zajmujemy się tym, bo czujemy ten rodzaj filmu, rozumiemy go i chcemy się nim dzielić.

Proponujemy trzy różne pakiety, skrojone na miarę współczesnych trendów i praktycznych oczekiwań. Każdy z nich wyróżnia się sposobem filmowania i ostatecznym produktem. W każdym filmie wykorzystujemy sprawdzone metody filmowania i korzystamy z najlepszego sprzętu, ale to wydaje się dla nas całkowicie naturalne.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej działalności filmowej, zapraszamy na pmstudio.pl, albo do bezpośredniego kontaktu mailowego(filmy@pmstudio.pl), albo telefonicznego 535587466

Lubimy naszą pracę, a to pcha nas do przodu i nieustannego rozwoju!
Pracujemy nie tylko na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Filmujemy również w podkarpackim i mazowieckim, chociaż dla dobrych historii możemy dojechać, w każdy zakątek naszego kraju!

Obejrzyj nasze fotografie!

dobre zdjęcie nie potrzebuje słów, by wybrzmiewać!

Profesjonalny sprzęt
Kamery filmowe i aparaty pełnoklatkowe
Wykorzystujemy urządzenia nagrywające w wysokiej rozdzielczości znajwyższą jakością obrazu. Używamy rejestratorów dźwięku, profesjonalnych mikrofonów oraz stabilizatorów obrazu.
Indywidualna oferta
Ceny szyte na miarę!
Dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Mamy bardzo elastyczną ofertę, którą można dopasować bezpośrednio pod własne oczekiwania. Gwarantujemy czytelne i przejrzyste warunki współpracy!
Ujęcia z powietrza
piękne krajobrazy, spojrzenie z lotu ptaka
Mamy możliwość wykonania ujęć z powietrza, które stworzą na filmie niepowtarzalny klimat. DRON jest idealnym urządzeniem, z którego lubimy korzystać coraz częściej, żeby stworzyć epickie ujęcia.
Doświadczenie i kreatywność
Nowoczesne techniki i rozwiązania
Podczas każdego zlecenia wykorzystujemy nasze doświadczenie zdobyte w poprzednich realizacjach, aby za każdym razem tworzyć jeszcze lepsze i doskonalsze produkcje.
Telefon
535 587 466
Adres
Lublin, Bełżyce, Kraśnik
e-mail
filmy@pmstudio.pl

Nie potrzebujesz więcej materiałów? Zdecydowałeś już, że to my będziemy towarzyszyć Wam w tym wspaniałym dniu? Jeżeli chcesz nas poznać, skontaktuj się z nami w dowolnej formie, a umówimy się na spotkanie. Możemy zobaczyć się w Lublinie, pod poniższym adresem, albo w dowolnym, zaproponowanym przez Ciebie miejscu. Chętnie wypijemy dobrą herbatę w „Między Słowami”!

Czekamy na Twój znak!