Dobry portret potrafi opowiedzieć skrawek historii człowieka.

W fotografii wizerunkowej to podstawowe zadanie!

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, prawdopodobnie szukasz fotografa, który może zrealizować dla Ciebie sesję biznesową, wizerunkową, albo portretową. Jesteś dokładnie w tym miejscu, w którym możesz go znaleźć!

ćwiczenie z piłką
trener personalny 2

Zajmuję się  tworzeniem zdjęć dla biznesu i autopromocji. Mogę sportretować osoby indywidualnie, stworzyć portret grupowy, czy zrealizować projekt zdjęciowy w konkretnym, określonym przez zamawiającego celu. Podejmuję się również nietypowych wyzwań fotograficznych, którymi potrafią zaskoczyć mnie moi klienci.

Gwarantuję!

Wysoką jakość
97%
Profesjonalizm
99%
Elastyczność
100%

Na każdej sesji zdjęciowej, podmiotem jest dla mnie człowiek i jego osobowość. Chcę fotografować w sposób jak najlepszy technicznie, jednak zawsze podstawowym punktem jest przekaz zdjęcia i jego wymowa. To właśnie z tego powodu tak dużą wagę przykładam do atmosfery, która panuje podczas sesji. Chcę, żeby towarzyszyły nam pozytywne i radosne nastroje, które mają później odzwierciedlenie na zdjęciach.

Żyjemy w świecie pełnym bodźców.

 

Codziennie spotykamy się z obrazami, które do nas mówią.

Realizuję:

– zdjęcia do CV, dyplomu, na uczelnię
– sesje dla freenalcerów, influencerów
– sesje biznesowe, firmowe
– fotografie wizerunkowe
– zdjęcia na stronę www, insta, fb, LikedIn

Dbam o detale.
obserwuję i wnikam
Podczas sesji zdjęciowej, najważniejsze jest dla mnie wywołanie naturalnego i prawdziwego uśmiechu, który wynika prosto z wnętrza człowieka.
Wygodna lokalizacja i warunki pracy
sesja powinna być przyjemnością!
Zapewniam profesjonalne przygotowanie do sesji zdjęciowej. Realizuje zdjęcia w miejscu pracy, albo wybranej wcześniej dla danej sesji lokalizacji.
Jakość techniczna
dobry aparat i solidne oświetlenie
Zdjęcie musi być dobre technicznie. Troszczę się o to, aby moje zdjęcia miały doskonale odwzorowane kolory i piękną plastykę. Zawsze jestem przygotowany.
Mobilne studio fotograficzne
nie ma rzeczy niemożliwych!
Tworzę własne, mobilne studio fotograficzne, które zapewnia doskonałe efekty sesji, w każdych warunkach. Bez względu na możliwości lokacji, terenu i pogodę – zawsze możemy zrobić dobre foto.

oferuję:

– szybką i konkretną realizację zadania
– kreatywność i świeżość pomysłów
– przekazanie zdjęć w chmurze

Moje ostatnie realizacje:

Fotografia wizerunkowa to bardzo subtelne i delikatne połączenie portretowania człowieka, z przedstawieniem jego profesji.

Jeżeli potrzebujesz dobrego zdjęcia, które przedstawi Cię w pozytywnym świetle, znalazłeś właśnie fotografa, który je wykona.

Fotografia biznesowa to z definicji fotografia dla większych firm, korporacji, czy instytucji. W założeniu jest prezentacją pracowników danej organizacji oraz przedstawieniem sylwetek portretowanych osób. Jest świetnym uzupełnieniem dla słowa pisanego i dodatkowym atutem dla budowania marki danej firmy.

Jeżeli jesteś tutaj, moja oferta musiała okazać się i interesująca. Skontaktujmy się! Napisz email z informacją co mogę dla Ciebie zrobić.