Siemka, Cześć!
Dzisiaj mam do zaprezentowania kolejną sesję plenerową i po raz kolejny wykonaną w Bychawie. Tym razem w cudownych urokach jesieni, razem z Iloną i Markiem stworzyliśmy sporo fajnych ujęć. Poza ruinami zamku w Bychawie odwiedziliśmy również pobliski las, przepełniony złotym kolorem i cudownym nastrojem. Co wyszło, śmiało możecie obejrzeć poniżej. Zapraszam do oglądania i przybijam piąteczki!

Ilona i Marek, sesja jesienna

jesienny portret ślubny

jesienne zdjęcia w lesie

jesień w ruinach zamku – Bychawa

ruiny zamku w Bychawie – Ilona i Marek

portret na ślubnej sesji plenerowej


szerokie zdjęcie w ruinach zamku




zdjęcie na molo – Bychawa, jesień

zdjęcie na molo – jesień

jesienne zdjęcie w lesie






Miło mi, że zobaczyłeś wszystkie zdjęcia z tej sesji! Mam nadzieję, że Ci się podobały! 🙂
