informacje

info

address:

Lublin

phone:

+48.535 587 466

website:

www.raines.pl

w sprawie indywidualnej oferty, informacji, umówienia się na spotkanie

możesz do mnie napisać od razu!

*

*

[ultimate_heading main_heading=”Poniżesz przeczytasz najczęściej zadawane pytania” default_sub_heading=”dowiedz się jeszcze więcej o mnie, moim sposobie pracy i podejściu do fotografii. ” spacer=”line_only” line_style=”dotted” line_height=”1″ line_color=”#dd9933″ spacer_margin=”margin-top:20px;”][/ultimate_heading]
Jakiego sprzętu używasz?
...to nie ma totalnie znaczenia, jednak...
Pracuję na aparatach pełnoklatkowych marki Nikon. Wykorzystuję kilka obiektywów stałoogniskowych Nikona, Sigmy oraz Tamrona. Podczas pracy wykorzystuję wszystko, co przydaje się w fotografii 🙂 Posiadam sprzęt zapasowy.
Fotografujesz w Warszawie?
...tak i poza Warszawą również...
Na zlecenia mogę dojechać do każdego miejsca w Polsce. Najczęściej fotografuję w Lublinie, Puławach, Rzeszowie, Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. Ogólnie rzecz biorąc to woj. lubelskie, mazowieckie i podkarpackie.
Gdzie i kiedy możemy się spotkać?
najszybciej i najlepiej będzie
W Lublinie. Mamy do dyspozycji kawiarnie, centra handlowe, czy restauracje. Możemy również spotkać się w moim domowym biurze, w dni powszednie, godz. 10-18.
Sesja plenerowa w niedzielę?
...niemożliwe do zrealizowania...
Niestety niedziele często bywają zajmowane w sezonie przez inne zlecenia, dlatego nie umawiam się na realizację sesji plenerowych w niedzielę. Mamy do dyspozycji dni robocze pon-pt.