MixBand – sesja zespołu muzycznego

Pierwsza tak frywolna i radosna sesja grupowa!

Cześć po długiej przerwie. Dzisiaj pokażę Wam sesję, która chodziła za mną już długo. Nareszcie udało się zrobić zdjęcia, jakich oczekiwałem. Zapraszam do przeczytania kilku słów wstępu i obejrzenia zdjęć z sesji zespołowej.

Lipcowe popołudnie. Ja i piątka charakterystycznych osób. Pośród lubelskiego zgiełku i w miejskim otoczeniu, postanowiliśmy spędzić ze sobą kilka minut.
Paulina, Wojtek, Łukasz, Mateusz i Marek(sic!) to członkowie zespołu muzycznego MixBand. W każdą sobotę grają i śpiewają setkom osób na przyjęciach weselnych. Tworzą niezapomnianą atmosferę, bawią i rozweselają gości, pozwalają im tupać nogami, kołysać się w rytmach biesiadnych i śpiewać z całą wewnętrzną siłą. Świetni ludzie, którym z tego miejsca bardzo dziękuję za atmosferę i zaangażowanie podczas sesji zdjęciowej w Lublinie!

Na sesję zaprosiłem ich nieprzypadkowo. Spotkaliśmy się kilka razy na przyjęciach weselnych i złapaliśmy bezpośredni kontakt. Spodobało mi się ich poczucie humoru i szczere podejście do życia. Zauważyłem w nich bardzo interesującą mieszankę osobowości, które się uzupełniają w każdym aspekcie i to dzięki temu tworzą tak fajny i dobry zespół. Do tego grają kawałki, które są mi szczególnie bliskie i po prostu je lubię.

Moim celem było zrobienie zdjęć zespołu muzycznego w sposób bardziej nieoczywisty niż dotychczas. Chciałem uchwycić osobowości, charakter i wzajemną relację całego zespołu MixBand. Zależało mi na zdjęciach swobodnych, bez aranżacji i wystudiowanych póz.

Dzięki za obejrzenie! Ta sesja była dla mnie pierwszą tego typu sesją. Złapałem bakcyla na więcej i zapraszam chętne zespoły do współpracy przy podobnych projektach! 🙂