PORTFOLIO

zobacz dotychczasowe prace fotorgaficzne
za 60 lat pozostaną wyłącznie wspomnienia

i kilka fotografii, obrazów uwietrzniających ten jeden, zawsze niepowtarzalny moment.

Poniżej prezentuję kilka wybranych fotografii z ubiegłego /2016/ roku. To ogólny zbiór kilkuset zdjęć, które opowiadają historie. Jeżeli chcesz oglądać aktualne fotografie, być na bieżąco, albo obejrzeć jeden wyselekcjonowany reportaż od początku do końca, zapraszam do śledzenia mojego bloga oraz serwisów społecznościowych! Wszystkie odnośniki znajdują się na tej stronie!

Przygotowania do Ślubu

Galeria zdjęć, początek historii...

Zdjęcia zaprezentowane w moim portfolio to już historia. To również nadal historia pewnych osób, pewnych miłości, uczuć i namiętności. Oglądając te zdjęcia, pamiętajcie, że Wy też tworzycie historię – w każdej chwili swojego życia!

Przyjęcie Weselne

podsumowanie najpiękniejszego dnia życia

Ceremonia Zaślubin

najważniejsze momenty w historii...

Fotografia może być sztuką. Jednak trudno sztuki szukać w perfekcyjnym reportażu. Moje zdjęcia to przede wszystkim przeszłość, która pojawiła się i została na fotografii. Dla każdego bohatera moich fotografii, to jedyny sposób, aby ciągle pamiętać.

Sesja Plenerowa

czyli uwieńczenie fotograficznej pamiątki

[ultimate_heading main_heading=”Chcesz oglądać więcej moich zdjęć?” default_sub_heading=”nieustannie pojawia się coś nowego, dlatego…”][/ultimate_heading]