KONKURS: Sesja na Walentego!

do wygrania darmowe sesje zdjęciowe

Cześć Wam!

Dzisiaj spędziłem kilkadziesiąt minut porządkując swoje archiwum zdjęciowe. Przemyślenia, które mnie naszły podczas przypominania sobie przeszłości okazały się niebywale interesujące. Jednym słowem wywołały u mnie chęć zorganizowania dla Was konkursu. Fotografia jest moją pasją od zawsze, ale nigdy nie potrafiłem traktować jej jako typowy biznes. Czas wyjść z propozycją do ludzi, pozwolić im poznać moją fotografię i styl, w którym fotografuję. Czas zrobić coś dla Was w dużej mierze bezinteresownie. Pierwszym krokiem będzie właśnie ten konkurs, który kieruję do wszystkich zakochanych, młodych i starszych, którzy chcą upamiętnić swoją miłość na fotografii.

Wziąć udział w konkursie może każdy. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie w wiadomości prywatnej na fejsbuku i udostępnić publicznie post konkursowy, który pojawił się na fanpage MRphoto.

Do wygrania są, aż 3 darmowe sesje.

3 pary, które uzyskają największą liczbę polubień udostępnionego posta, otrzymają darmową sesję walentynkową. Dla pozostałych uczestników (wszystkich bez wyjątku) przygotowałem rabat w wysokości 50% ceny za standardową sesję zdjęciową. Zamiast 300zł, zapłacicie 150zł! Bon rabatowy jest do wykorzystania w ciągu roku 2017.

Jeżeli liczba polubień u któregokolwiek użytkownika udostępnionego posta przekroczy 500 lików, uczestnicy otrzymają bon rabatowy na realizację profesjonalnej sesji ślubnej, który będą mogli przekazać znajomym, bądź wykorzystać osobiście. Co najciekawsze – bon ten będzie obejmował 100% zniżkę, a jego czas wykorzystania jest nieograniczony.

Konkurs będzie trwał do 10 lutego do północy, a wygrani będą mogli zrealizować sesję jeszcze przed walentynkami otrzymując:
15 różnorodnych zdjęć w formie cyfrowej, 10 odbitek formatu 15×21 oraz 5 odbitek formatu a4.

Jest o co walczyć, dlatego serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w fotograficznym konkursie MRphoto!

[ultimate_spacer height=”40″ height_on_tabs=”30″]

Regulamin konkursu

  • W konkursie udział może wziąć każda pełnoletnia osoba.
  • Czas trwania wygranej sesji obejmuje 2 godziny zegarowe.
  • Termin wykonania sesji zostaje ustalony przez dwie strony. Sesja może zostać wykonana wyłącznie w dni robocze – poniedziałek do piątek.
  • Istnieje możliwość zrealizowania sesji studyjnej za dodatkowa dopłatą.
  • Przekazanie zdjęć nastąpi w ciągu od 2 do 7 dni, od dnia zrealizowania sesji.
  • Miejscem wykonania sesji walentynkowej jest Lublin (ewentualnie okolice ; )
  • Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikację efektów wygranej sesji zdjęciowej.
[ultimate_spacer height=”40″ height_on_tabs=”30″]
Wróć do fejsbuka! 🙂
walentynkowy