zdjecia_wesele_094
[ultimate_spacer height=”10″]
swieta20160125
[ultimate_spacer height=”10″]
majk-2

Cześć! Nazywam się Michał. Jestem profesjonalnym fotografem. Pochodzę z małego miasteczka leżącego nieopodal Lublina. Na co dzień realizuję różnego rodzaju zlecenia fotograficzne i podoba mi się moja praca. Od pewnego czasu aparat stał się moim codziennym kompanem w podróży życia. Fotografia nie jest już wyłącznie pracą, a również sposobem na codzienność.

Wymyśliłem sobie nawet takie powiedzenie, które doskonale obrazuje to co czuję, gdy fotografuję, a co najważniejsze – te słowa idealnie określają to, dlaczego to robię!

Po prostu podoba mi się to, jak wygląda obraz przez aparat.

Moja codzienność kręci się dookoła fotografii. Poza działalnością ślubną realizuję prywatne i przedsiębiorcze projekty.

Mimo wieloletniego doświadczenia w pracy fotografa, zlecenia ślubne nadal są dla mnie wyzwaniem. Wykonanie reportażu ślubnego jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, któremu trzeba sprostać. Bardzo duże znaczenie w tym przypadku ma podejście fotografa, dlatego ja staram się realizować zlecenia względem potrzeb moich klientów, a nie według własnego widzi mi się. Zależy mi na tym, aby reportaż fotograficzny podobał się moim klientom i zawierał wszystkie elementy, na których im zależy. To wszystko wpływa na fakt, że moja oferta fotografii ślubnej jest elastyczna i dowolnie konfigurowalna.

Jeżeli zależy Wam na fotografie, który jest otwarty, szczęśliwy i przekazuje pozytywne emocje podczas tego stresującego dnia wszystkim dookoła – obejrzyjcie moje prace w portfolio fotograficznym, albo na blogu. Później umówmy się na spotkanie i pogadajmy bezpośrednio.

Tymczasem! Do zobaczenia!