wideofilmowanie lublin

nowa jakość pięknej historii przedstawionej na filmie

Filmowanie to moja druga pasja, dlatego powstało Studio Filmowe VIXART.PL, w którym zajmujemy się wykonywaniem fotograficznych i filmowych reportaży ślubnych oraz tworzeniem krótkich form wizualnych w różnych tematykach. Na stronie studia znajduje się więcej informacji dotyczących realizacji, którymi się zajmujemy.

Filmujemy, montujemy, składamy i opowiadamy historie za pomocą technik audiowizualnych. Podczas pracy jesteśmy częścią otaczających nas sytuacji, przez co doskonale obserwujemy i rejestrujemy emocje, które towarzyszą bohaterom naszych reportaży.

Dzień ślubu i wesela jest szczególny! Zawsze dbamy o to, aby w tym dniu wszystko przebiegło po Twojej myśli!

Profesjonalny sprzęt
Kamery filmowe i aparaty pełnoklatkowe
Wykorzystujemy urządzenia nagrywające w rozdzielczości 4K z bardzo wysoką jakością obrazu. Używamy rejestratorów dźwięku, profesjonalnych mikrofonów oraz stabilizatorów obrazu.
Indywidualna oferta
Ceny szyte na miarę!
Dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Mamy bardzo elastyczną ofertę, którą można dopasować bezpośrednio pod własne oczekiwania. Gwarantujemy czytelne i przejrzyste warunki współpracy!
Doświadczenie i kreatywność
Nowoczesne techniki i rozwiązania
Podczas każdego zlecenia wykorzystujemy nasze doświadczenie zdobyte w poprzednich realizacjach, aby za każdym razem tworzyć jeszcze lepsze i doskonalsze produkcje.
Ujęcia z powietrza
piękne krajobrazy, spojrzenie z lotu ptaka
Mamy możliwość wykonania ujęć z powietrza, które stworzą na filmie niepowtarzalny klimat. DRON jest idealnym urządzeniem, z którego lubimy korzystać coraz częściej, żeby stworzyć epickie ujęcia.