Zacznę od oczywistego stwierdzenia. Jestem fotografem. Mam bardzo subiektywny punkt widzenia. Od kilku dni mam pewną myśl w głowie, którą chciałbym wreszcie wyrzucić. Otóż... tak cholernie zastanawia mnie fakt, dlaczego nie drukujemy już zdjęć?
Zacznę od oczywistego stwierdzenia. Jestem fotografem. Mam bardzo subiektywny punkt widzenia. Od kilku dni mam pewną myśl w głowie, którą chciałbym wreszcie wyrzucić. Otóż... tak cholernie zastanawia mnie fakt, dlaczego nie drukujemy już zdjęć?